• همایش روز فیزیک

  مطابق رسم سال‌های گذشته، بخش فیزیک دانشگاه شیراز و رصدخانه ابوریحان بیرونی همگام با دیگر دانشگاههای کشور و با همکاری انجمن فیزیک ایران اقدام به برگزاری همایش دانش‌آموزی روز فیزیک می نماید. در این رخداد ملی، به آشنا نمودن دانش‌آموزان و عموم علاقه مندان به رشته فیزیک و به آزمایشگاه‌های پژوهشی و آموزشی بخش فیزیک و رصدخانه بیرونی پرداخته می‌شود. همچنین نمایش فیلم، سخنرانی علمی، مسابقه و طرح پرسش، میزگرد و پرسش و پاسخ، و ارائه مهم‌ترین اخبار فیزیکی جهان در یک سال گذشته از دیگر برنامه های این همایش می‌باشد.

  روش ثبت نام :

  برای ثبت نام می‌توانید پس از واریز هزینه به شماره حساب 3327317992 بانک ملت به نام حساب غیرقابل برداشت دانشکده علوم با شناسه واریز 99999/72 اقدام به تکمیل فرم صفحه ثبت نام نموده و تصویر فیش واریزی و معرفی نامه از دبیرستان خود را بارگذاری کنید.

  هزینه ثبت نام: 30000 تومان
  هزینه ثبت نام دانش آموزان: 20000 تومان

  آخرین مهلت ثبت نام : ۱۵ آذرماه

  از کلیه‌ی شرکت کنندگان تقاضا می‌شود که در روز همایش، کارت شناسایی و فیش واریزی به همراه داشته باشند.

  در صورت داشتن هر گونه سوال می‌توانید از راههای زیر با رصدخانه و کمیته برگزاری ارتباط برقرار کنید:

  ایمیل : biruni@shirazu.ac.ir

  دفتر رصدخانه : 07136469422

  کمیته برگزاری : 22 – 07136137021

  دانلود پوستر

  ظرفیت محدود است.
  دریافت فرم نظرسنجی

 • برنامه‌ی روز همایش

  پذیرش مهمانان و شرکت‌کنندگان در همایش روز فیزیک از ساعت ۸ الی ۸:۳۰ دقیقه‌ی صبح خواهد بود. همچنین سرویس ویژه‌ای جهت انتقال شرکت کنندگان به تالار حکمت محل برگزاری همایش، از ساعت ۷:۳۰ الی ۸:۱۵ دقیقه‌ی صبح از درب ورودی دانشگاه شیراز، مقابل میدان ارم، برقرار خواهد بود. پایان برنامه‌ی روز همایش، ساعت ۱۷:۳۰ دقیقه است.

  جزییات برنامه

  جزییات برنامه‌ی همایش روز فیزیک از فایل زیر قابل دریافت است:

  بر نامه‌ی سخنرانی دانلود
 • مهلت ثبت نام برای این رویداد به اتمام رسیده است.